Profesjonalne prostowniki YATO

artykul_8

Profesjonalne prostowniki YATO

W połowie 2011 roku oferta YATO zostanie powiększona o Program profesjonalnych prostowników do akumulatorów 6, 12 i 24V w motocyklach, samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, w ciągnikach i łodziach motorowych. W programie znajdują się prostowniki elektroniczne i transformatorowe pozwalające na skuteczne i bezpieczne naładowanie akumulatorów mokrych, żelowych i AGM z matą szklaną. 

Prostowniki elektroniczne 6/12V, Przeznaczenie:  ładowanie akumulatorów 6 i 12 V w motocyklach, traktorach, samochodach osobowych i dostawczych oraz łodziach motorowych.  podtrzymywanie prawidłowego napięcia w akumulatorach pracujących w trybie spoczynkowym – ładowanie konserwujące  do akumulatorów WET, GEL i AGM (mokrych-kwasowych, żelowych oraz żelowych z matą z włókna szklanego)

Konstrukcja: prostownik posiada mikroprocesor działający w technologii wysokich częstotliwości  moduł ładowania o wysokiej sprawności w skróconym czasie  zabezpieczenie przed przeładowaniem ? zabezpieczenie przed zwarciem i przepięcie miękki panel sterowniczy  wskazanie stanu naładowania (20-90% i FULL)

Działanie: trójstopniowy, główny proces ładowania (ładowanie pełne, absorpcyjne i konserwujące)  dziewięcio etapowy przebieg procesu ładowania  tryb ładowania szybkiego  automatyczne dobranie optymalnego prądu ładowania automatyczne przejście w stan podtrzymywania (prostownik wyłącza ładowanie i włącza ponownie przy spadku napięcia poniżej prawidłowej wartości)  pełne, stuprocentowe naładowanie akumulatora przy skróconym czasie ? wyeliminowane zjawisko gazowania elektrolitu wydłuża żywotność akumulatora.

źródło: http://www.narzedzia-pm.pl/

Ładowanie